نمایندگی اعتباری سرور مجازی

سرویس های نمایندگی اعتباری دیتا سنتر فرهنگ آزما با ارائه امکانات بی نظیر و قیمتی مناسب بهترین انتخاب برای فروشندگان VPS می باشد. به عنوان یک نماینده می توانید سرویس های با کیفیت فرهنگ آزما را به قیمت اصلی به مشتریان خود ارائه نمایید و تا سقف 15% از تخفیف ویژه نمایندگان اعتباری برخوردار شوید. شما می توانید با استفاده از کنترل پنل نمایندگان به راحتی و به صورت آنلاین سفارشات VPS خود را ثبت نموده و به مشتریان خود ارائه نمایید . همچنین کلیه مسئولیت نگهداری و پشتیبانی از سرویس ها به عهده فرهنگ آزما می باشد. بنابراین شما، بدون اینکه درگیر مسائل پشتیبانی و مدیریت کاربرانتان شوید از سود فروش بهرمند خواهید شد.

پس از انتخاب پلن مورد نظر شما نمایندگی شما فعال شده و با ورود به بخش نمایندگان می توانید سرویس خود را کنترل نمایید.

100,000
اعتبار اولیه
5 درصد تخفیف


هزینه راه اندازی سرورهای مجازی
برای نمایندگان رایگان می باشد
سفارش آنلاین
500,000
اعتبار اولیه
10 درصد تخفیف


هزینه راه اندازی سرورهای مجازی
برای نمایندگان رایگان می باشد
سفارش آنلاین
1,000,000
اعتبار اولیه
15 درصد تخفیف


هزینه راه اندازی سرورهای مجازی
برای نمایندگان رایگان می باشد
سفارش آنلاین

سوالات متداول در مورد سرور مجازی

در سرویس نمایندگی اعتباری ، شما در سود ما شریک خواهید شد . با شروع این توافق بدون نیاز به داشتن تیم، محل کار و یا دانش فنی می توانید برای مشتریانتان سرویسهای vps را تهیه نمایید . تمامی درخواست های پشتیبانی و فنی مشتریان شما توسط تیم فنی ما به صورت 24 ساعته بررسی و برطرف خواهد شد .
"به عنوان مثال: اگر پلن 3 نمایندگی اعتباری سرور مجازی را انتخاب نمایید می بایست مبلغ 1,000,000 تومان پرداخت نمایید که این مبلغ در حساب کاربری شما افزوده خواهد شد و تا هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید. میزان سود شما در این پلن 20 درصد یا 200,000 تومان میباشد. یعنی با 1,000,000 تومان می توانید تا 1,200,000 تومان سرور مجازی خریداری نمایید. درصد تخفیف تا یکسال معتبر خواهد بود و در پایان سال در صورت عدم تمدید سرویس ، تنها می توانید از مبلغ باقیمانده در حساب کاربری خود استفاده نمایید."
این سرویس برای تمامی اشخاص و شرکتهایی که می خواهند از طریق فروش سرور مجازی ایران درآمد کسب کنند، مناسب است. اشخاص و شرکتهایی که تعداد سایت زیادی دارند، شرکتهای طراحی وب، ISP ها، کافی نت ها و ...
خیر ، دیتاسنتر فرهنگ آزما بابت اعطای حق نمایندگی مبلغی دریافت نمی نماید. کلیه مبالغ دریافتی از شما به عنوان اعتبار خرید در پنل شما ثبت می شود و شما می توانید همه اعتبار خود را برای خرید سرویس ها مصرف نمایید.
خیر، در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش سرویس مد نظر را ثبت و پرداخت کنید، کسر اعتبار با احتساب سود انجام و سرویس به شما تحویل داده خواهد شد.
اعتبار اولیه شما (هزینه اولیه پرداختی) محدودیت زمانی ندارد و تا هر زمان میتوانید از آن استفاده نمایید اما کد تخفیف شما درصورت عدم تمدید تا یکسال اعتبار دارد.